Hagi a făcut scandal în fața camerelor: „Atâta aroganță, te-au văzut cei de la Cluj! Normal că i-am zis și eu două lucruri după asta” » De ce îl acuză pe Feșnic

Hagi a făcut scandal în fața camerelor: „Atâta aroganță, te-au văzut cei de la Cluj! Normal că i-am zis și eu două lucruri după asta” » De ce îl acuză pe Feșnic

Farul și Hermannstadt au remizat, scor 1-1, în runda cu numărul 16 din Superligă. Gică Hagi a acuzat arbitrajul și atitudinea avută de „centralul” Horațiu Feșnic.  Imediat după fluierul final, Gică Hagi a văzut cartonașul roșu din partea lui Horațiu Feșnic. „Regele” susține că decizia a fost exagerată și că doar ceruse explicații pentru un fault comis înaintea golului egalizator.  Nemulțumirea lui Hagi nu este justificată. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor