Adi Vasile vorbește despre karma și oboseală după egalul rușinos cu Debrecen: „Toate mingile sar la adversar”

Adi Vasile vorbește despre karma și oboseală după egalul rușinos cu Debrecen: „Toate mingile sar la adversar”

Adi Vasile (41 de ani) a comentat remiza surprinzătoare pe care CSM București a înregistrat-o cu Debrecen, 29-29, în grupele Ligii Campionilor. Antrenorul a găsit cauze pentru forma dezamăgitoare a echipei, cel puțin la nivel european. CSM a plecat ca mare favorită în meciul din această seară cu Debrecen, însă nu a putut răpune formația maghiară, locul 4 în campionatul național. La finalul meciului, antrenorul Adi Vasile, extrem de nervos, s-a declarat dezamăgit. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor