Hagi, furios după meci! A văzut ROȘU direct și l-a „fugărit” pe arbitru pe teren!

Hagi, furios după meci! A văzut ROȘU direct și l-a „fugărit” pe arbitru pe teren!

Gică Hagi, managerul tehnic al Farului, a primit cartonașul roșu de la Horațiu Feșnic, imediat după Farul - Hermannstadt 1-1. După fluierul de final al meciului de la Ovidiu, Hagi s-a dus spre Feșnic și i s-a adresat direct acestuia. „A fost fault”, pare că îi spune managerul Farului arbitrului, fără să fie însă clar la ce fază se referă.  +1 FOTO Horațiu Feșnic nu a stat la discuții și i-a acordat direct cartonașul roșu lui Gică Hagi. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor