Jucătorul Farului, exasperat: „Mai bine nu mai marchez, că mereu facem egal”

Jucătorul Farului, exasperat: „Mai bine nu mai marchez, că mereu facem egal”

Farul - Hermannstadt 1-1. Andrei Artean, marcatorul echipei lui Gică Hagi, a fost extrem de supărat la finalul partidei.  Artean a marcat în 3 din ultimele 3 meciuri în care a jucat și toate s-au terminat la egalitate: Farul - UTA 2-2, Farul - Botoșani 1-1, Farul - Hermannstadt 1-1. „Mai bine nu mai marchez, că în ultimele 3 meciuri în care am marcat am făcut egal”, a spus mijlocașul după remiza cu sibienii. „Noi la început ori câștigat, ori pierdeam. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor