Mihai Stoica, ironic după o fază din Farul - Hermannstadt: „Îl doare talpa”

Mihai Stoica, ironic după o fază din Farul - Hermannstadt: „Îl doare talpa”

Farul și Hermannstadt au remizat, scor 1-1, în runda cu numărul 16 din Superligă. Mihai Stoica crede că „centralul” Horațiu Feșnic n-a avut cea mai inspirată prestație.  În minutul 44 al meciului de la Ovidiu, la scorul de 1-0 pentru Farul, o fază controversată a avut loc în preajma careului oaspeților. Mihai Popescu s-a dus cu talpa pe piciorul lui Bejan, dar a văzut doar cartonașul galben din partea lui Horațiu Feșnic. Nici din camera VAR nu s-a intervenit. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor