Elias Charalambous, dur după eliminarea din Cupă: „Eu sunt principalul vinovat, dar jucătorii trebuie să-și schimbe atitudinea!”

Elias Charalambous, dur după eliminarea din Cupă: „Eu sunt principalul vinovat, dar jucătorii trebuie să-și schimbe atitudinea!”

Deși a câștigat primele două meciuri din grupa Cupei României Betano, FCSB a fost eliminată azi, după ce e pierdut cu Universitatea Craiova, 0-2. La finalul partidei de pe Arena Națională, antrenorul Elias Charlamabous a fost extrem de dur cu jucătorii săi. A spus că-și asumă înfrângerea în fața oltenilor, dar că a fost nemulțumit de atitudinea fotbaliștilor. Concluziile lui Elias Charalambous după FCSB – Universitatea Craiova 0-2 „Nu sunt multe de spus. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor