Universitatea Craiova a făcut legea pe Arena Națională cu FCSB » Roș-albaștrii sunt eliminați din Cupa României

Universitatea Craiova a făcut legea pe Arena Națională cu FCSB » Roș-albaștrii sunt eliminați din Cupa României

Universitatea Craiova s-a impus în fața celor de la FCSB, scor 2-0 în ultima rundă din Grupa B a Cupei României. După acest rezultat, oltenii merg în „sferturi”, în timp ce roș-albaștrii sunt eliminați din competiție, criteriul meciurilor directe fiind favorabil oltenilor. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor