Dinamo - Petrolul 0-0 » Egal fără glorie pe „Arc”, iar ambele formații părăsesc Cupa României

Dinamo - Petrolul 0-0 » Egal fără glorie pe „Arc”, iar ambele formații părăsesc Cupa României

Dinamo a remizat cu Petrolul Ploiești în ultima etapă a grupelor Cupei României Betano, scor 0-0. Ambele echipe au fost eliminate din competiție, ratând clasarea pe una dintre primele două poziții în grupa B. AICI, rezultate, marcatori și clasamentele din grupele Cupei României BetanoDe la aceeași oră s-au jucat meciurile FCSB - Universitatea Craiova, scor 0-2, și Agricola Borcea - Metalul Buzău, scor 0-3. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor