Imediat după eliminarea din Cupă, fanii lui Dinamo s-au reorientat: „Asta e tot ce ne interesează”

Imediat după eliminarea din Cupă, fanii lui Dinamo s-au reorientat: „Asta e tot ce ne interesează”

Imediat după 0-0 cu Petrolul în Cupa României, rezultat în urma căruia alb-roșiii au fost eliminați din competiție, susținătorii echipei și-au mutat atenția către următorul meci, derby-ul de campionat cu Rapid: „Să batem Rapidul e tot ce ne interesează!”. Egala Petrolului astăzi, pe Arcul de Triumf, Dinamo a încheiat grupa B din Cupa României Betano cu doar două puncte, clasându-se pe locul 5 din 6, doar peste Agricola Borcea. Cei puțin peste 1. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor