Gigi Becali, imediat după FCSB - U Craiova: „Așa de afectat sunt, nici poftă de mâncare nu mai am” + Ce spune despre transferuri

Gigi Becali, imediat după FCSB - U Craiova: „Așa de afectat sunt, nici poftă de mâncare nu mai am” + Ce spune despre transferuri

Gigi Becali, patronul de la FCSB, a declarat imediat după eșecul contra lui U Craiova, scor 0-2, că nu l-a interesat deloc Cupa României, competiție care asigură prezența în preliminariile Europa League. După eșecul de pe Arena Națională, FCSB a părăsit Cupa României. La finalul partidei, Gigi Becali a declarat că pe el îl interesează doar campionatul, nu și Cupa, dupa care a continuat cu o ironie. Becali a spus că a fost mulțumit de doi fotbaliști: Kiki și Phelipe. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor