Dinamo vs. FCSB 0-4. Florin Tănase, declarații după victoria zdrobitoare în fața rivalei: „Avem o echipă bună. Trebuie să legăm victoriile și să revenim pe podium”


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor