Dialog incredibil între un oficial al Stelei și Talpan: "A venit să facem poze și mi-a spus asta"""

Helmuth Duckadam, președintele de imagine al Stelei, susține că anul trecut a avut un dialog uluitor cu Florin Talpan, juristul MApN. "Anul trecut, înainte de 7 mai, la Casa Armatei, m-am întâlnit cu domnul Talpan. A venit să facem poze, iar la un moment dat mi-a spus: «Dacă aveaţi (n.r. Steaua, echipa lui Becali) avocaţi mai buni, câştigați de mult procesul». ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor