El e stoperul de avarie al Stelei! În așteptarea unui fundaș central, Reghe merge tot pe mâna iprovizațiilor

Steaua a pierdut amicalul cu Slovan Bratislava, scor 1-2. Acesta a fost al treilea meci la rând când Alex Tudorie este introdus pe parcurs. Nu a fost folosit pe postul său obișnuit de atac, ci a jucat în centruldefensivei. Cu Alibec și cu Gnohere în ofensivă și-n condiţiile în careun alt apărător întârzie să apară, Reghe l-a tot forţat pe ex-gălăţean. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor