Punct de aur pentru CSM! Antrenorul bucureștencelor a găsit vinovații pentru egalul cu Larvik: "Am pierdut multe mingi"""

CSM București, deținătoare trofeului, a remizat pe teren propriu în grupele Ligii Campionilor cu Larvik, campioana Norvegiei, scor 26-26. Aurelian Roșca, antrenorul CSM-ului, consideră că greșelile din timpul meciului ne-au fost fatale. "Mă bucură revenirea noastră de pe finalul meciului. Din păcate nu e ceea ce ne-am propus, noi ne-am dorit victoria. Am pierdut prea ușor avantajul din prima repriză. Păstrăm șanse de calificare. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor