Becali e sigur că a pus mâna pe un superjucător! "Ăsta e mai bun și decât Alibec, mi l-a lăudat MM"""

Oficialii Stelei sunt foarte fericiți pentru transferul lui Harlem Gnohere adus de la Dinamo în schimbul a 250.000 de euro. Deși toți care l-au văzut în cantonamentul Stelei pe atacantul de 28 de ani au zis că acesta e gras, Mihai Stoica e de altă părere. Gigi Becali susține că directorul sportiv la roș-albaștrilor l-a lăudat pe Gnohere. "Meme mi-a spus: «Gigi, dacă îl luai pe Budescu, era o problemă. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor