Cristi Balaj a comentat dezvăluirile Gazetei legate de arbitrii români care s-au dat sub alte naționalități la amicalele din Antalya

Cristi Balaj a comentat dezvăluirile făcute de Gazeta Sporturilor în această seară legate de o rețea a arbitrilor români care s-au dat sub alte naționalități la mai multe meciuri amicale din Antalya și Cipru. Vezi AICI mai multe detalii! "Eu împreună cu arbitri foarte buni am participat la asemenea turnee de pregătire. Aveam două meciuri într-o zi. Am fost și plătiți pentru aceste jocuri. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor