Cristi Balaj a comentat dezvăluirile Gazetei: "Adevărul trebuie să iasă la iveală! Nouă ne-a fost recomandat să nu mai mergem să arbitrăm amicale"""

Cristi Balaj a comentat dezvăluirile făcute de Gazeta Sporturilor în această seară, legate de o rețea a arbitrilor români care s-au dat străini la mai multe meciuri amicale suspecte din Antalya și Cipru. Vezi AICI mai multe detalii! Balaj a vorbit despre amicalele pe care le-a arbitrat de-a lungul carierei.  "Eu împreună cu arbitri foarte buni am participat la asemenea turnee de pregătire. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor