Din nou în prima echipă după aproape doi ani! Florin Gardoș, integralist în "măcelul"" din Cupa Angliei cu Arsenal, 0-5"

Florin Gardoș a revenit în prima echipă a celor de la Southampton după o pauză de aproape doi ani. VEZI VIDEO Pe 28 februarie 2015 într-un meci pierdut cu West Brom, 0-1, fundașul a prins 25 de minute. De atunci a urmat un șir lung de accidentări care l-au chinuit pe fostul stoper al Stelei. De fiecare dată când fundașul pentru care Southampton a plătit 6,8 milioane Stelei era aproape de revenire, venea altă accidentare. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor