VIDEO Doi steliști au enervat pe toată lumea! Ce au făcut de l-au scos din minți pe Laurențiu Reghecampf

Denis Alibec și Sulley Muniru au întârziat startul partidei cu Slovan Bratislava, scor 1-2, cu aproximativ 5 minute. Jucătorii celor două echipe se salutaseră și erau gata de start, doar că cei doi nu mai ieșeau de la vestiare. Printre cei care s-au enervat a fost și Laurențiu Reghecampf. Muniru a ieșit primul, apoi atacantul, care a avut probleme cu apărătorile. Sulley Muniru nu este la primul moment când îl enervează pe Laurențiu Reghecampf. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor