Românii de la Ludogoreț nu văd cu ochi prea buni plecarea lui Popa de la Steaua: "Au pierdut din forță"""

Cosmin Moți și Claudiu Keșeru au comentat plecarea lui Adrian Popa de la Steaua la Reading.  Ambii se bucură pentru mutarea stelistului, însă sunt convinși că pentru Steaua nu este deloc bine, Adi Popa fiind unul dintre oamenii de bază ai echipei.  "Pentru el e bine, dar pentru Steaua nu prea sună bine. Cred că era un jucător care îi ajuta foarte mult şi cred că au pierdut din forţă"", a declarat Cosmin Moţi pentru Dolce Sport. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor