AUR a părăsit sala înainte de votul pentru Guvernul Veștea. George Simion: „Există o majoritate a românilor care nu trădează””

AUR a părăsit sala înainte de votul pentru Guvernul Veștea. George Simion: „Există o majoritate a românilor care nu trădează””

George Simion a declarat, la dezbaterea din parlament de luni seara, că nu nu îi va obliga pe colegii săi să voteze într-un anumit fel, dar că el și alți „oamenii care nu sunt trădători” aleg să părăsească sala. Simion: ”România, trădarea a fost la ordinea zilei și a intrat cumva în banal, în cotidian” […]


Citește articolul complet pe Gandul

Alte știri din Gandul