Crin Antonescu, după negocierile dintre Veștea și Simion: ”A făcut bine că s-a dus/ Când sunt mize mari, îți calci pe orgoliu”

Crin Antonescu, după negocierile dintre Veștea și Simion: ”A făcut bine că s-a dus/ Când sunt mize mari, îți calci pe orgoliu”

Crin Antonescu, fostul lider al Partidului Național Liberal, a reacționat după întâlnirea dintre George Simion și Adrian Veștea. Antonescu consideră că decizia premierului desemnat de a discuta cu AUR a fost una bună. Crin Antonescu susține că Veștea nu a greșit prin decizia de a purta discuții cu George Simion Fostul candidat la prezidențiale a […]


Citește articolul complet pe Gandul

Alte știri din Gandul