Petrișor Peiu, al doilea om din AUR, amenință cu retragerea din partid dacă George Simion decide să-l susțină pe Veștea. Declarație în exclusivitate pentru Gândul

Petrișor Peiu, al doilea om din AUR, amenință cu retragerea din partid dacă George Simion decide să-l susțină pe Veștea. Declarație în exclusivitate pentru Gândul

Petrișor Peiu, al doilea om din AUR, amenință cu retragerea din partid dacă George Simion decide să-l susțină pe Veștea, într-o reacție exclusivă pentru Gândul. Petrișor Peiu amenință cu retragerea din AUR ” Dacă George Simion va veni și ne va spune că trebuie să îl votăm pe Adrian Veștea, mă voi retrage din politică”, […]


Citește articolul complet pe Gandul

Alte știri din Gandul