Suporterii i-au așteptat pe steliști după meci: "Penibililor!"" » Un fotbalist luat la ochi: ""Ți-ai bătut joc de echipa asta în ultimii doi ani!"""

Steaua a pierdut lamentabil meciul din deplasarea de la Concordia Chiajna, scor 0-1, după o prestație foarte ștearsă.  La finalul partidei, mai mulți suporteri ai Stelei și-au așteptat favoriții în afara stadionului și le-au reproșat rezultatul prost din această seară. ”Jucați, bă, și voi fotbal? O să ne omoare turcii joi dacă vom fi așa de penibili!”, a fost reacția unui dintre suporterii vicecampioanei. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor