Grigoraș trimite săgeți către conducerea Pandurilor: "Banii de pe Hora n-au ajuns la jucători"""

Petre Grigoraș, antrenorul Pandurilor, s-a declarat mulțumit de jocul echipei sale în egalul cu Poli Timișoara, scor 2-2, însă a trimis câteva săgeți către conducere spunând că banii de pe Ioan Hora de la Konyaspor n-au ajuns la jucători. "Am fost supărat pentru că am considerat că meritam mai mult. Îmi felicit echipa pentru joc, mai ales la ce probleme avem. Astăzi am încropit o echipă. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor