S-a rupt lanțul de iubire! Ultrașii dinamoviști au sărit la Șumudică! Injurii rasiste și acuze dure!

Marius Șumudică nu mai este în grațiile suporterilor dinamoviști, iar acest lucru s-a văzut în această seară la partida din sferturile Cupei Ligii dintre Astra și Dinamo. Pe tot parcursul meciului, galeria ”câinilor” l-a înjurat pe tehnicianul Astrei, care s-a autopropus la Dinamo în urmă cu aproximativ o lună. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor