Gică Popescu dă verdictul: "Steaua la care am jucat eu este cea de acum!"""

Gică Popescu a evoluat pentru roș-albaștri în sezonul 1987-1988, când Steaua a câștigat atât campionatul, cât și Cupa României și consideră că echipa de atunci este aceeași cu cea de acum.  "Eu am jucat la aceași echipă care este acum. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor