Victorie pentru conducerea interimară a celor de la Luceafărul: "În iarnă va veni antrenor nou"""

Luceafărul Oradea a câștigat clar diputa de pe teren propriu cu Metalul Reșița, scor 3-1, la primul meci petrecut de orădeni cu Cristian Lupuț și Ioan Papp Deac pe banca tehnică. ”Băieții au avut o abordare bună care i-a condus către o victorie meritată. Noi suntem cu titlu de antrenori interimari, până în iarnă, fiind confirmați pentru această perioadă de conducerea clubului. Ne facem treaba atâta timp cât este nevoie de noi. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor