Reghe le răspunde dinamoviștilor: "Văd că vor s-o țină la infinit cu acea coregrafie"""

Chiar dacă mai sunt peste două săptămâni până la derby-ul dintre Steaua și Dinamo, declarațiile dintre oficialii celor două echipe au început deja. Dănciulescu a mutat primul azi, afirmând că "ceea ce s-a întâmplat în tribune la meciul cu City a lăsat urme adânci printre steliști"", dar Reghecampf nu a întârziat sa-i răspundă dinamovistului. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor