Andrei Vochin anunță următorul pas după înfrângerea cu Polonia: "O vom lua de la capăt"" » Tinerii pe care Daum se va baza în continuare la națională"

Consilierul președintelui FRF, Andrei Vochin, consideră cu partida cu Polonia putea fi momentul în care naționala antrenată de Daum să câștige încrederea suporterilor, dar înfrângerea cu 0-3 îi îndeamnă pe cei din conducere să o ia de la capăt. "Ar fi putut fi momentul acela în care să facem pasul următor. Din păcate, acum o vom lua de la capăt să construim. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor