Un fost antrenor dinamovist a identificat problemele naționalei: "Ne este frică. Nu e grupă grea, ne așteptam la mai mult!"""

 Mihai Teja, fost antrenor la Dinamo și Universitatea Cluj, pune înfrângerea suferită de România în fața Poloniei (0-3) pe seama diferenței de valoare existente între fotbaliștii celor două reprezentive. Acesta afirmă că românii au afișat o atitudine fricoasă în față unor adversari mai puternici și susține că tricolorii nu au arătat ca un grup. "Să fim realiști, Polonia este o echipă foarte puternică. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor