Fotbaliștii naționalei sunt alături de Daum: "Este puternic și va rezista"" » Critici la adresa fanilor: ""Nu ne-au încurajat prea mult"""

Gabi Enache susține că selecționerul neamț va continua pe banca României, însă îi critică pe fanii naționalei, despre care afirmă că nu prea au încurajat echipa. "A fost o înfrângere în ultimele secunde. Nu mai contează, important e că ne-am făcut antrenamentul. Am jucat un meci puternic, cu o echipă puternică. Daum e un om foarte puternic, eu mă simt foarte bine, dânsul este foarte profesionist. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor