Anunț-șoc în Liga 1! Un club își anunță retragerea din campionat: "Toate echipele vor câștiga cu 3-0"""

Președintele lui ASA Târgu Mureș, Daniel Stanciu, a anunțat că sunt șanse mici ca echipa să iasă din insolvență, transmițându-le celor de la Liga Profesionistă de Fotbal că e foarte posibil ca ASA să nu se mai prezinte  la meciuri. "Mesajul meu pentru Ligă a fost că există șanse ca din ianuarie Liga 1 să rămână cu 13 echipe. Fiind în insolvență, trebuia pregătit planul de reorganizare până la finalul anului. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor