FOTO Gnohere a trecut peste seceta de goluri » Atacantul a marcat din nou după 3 luni și două zile

Harlem Gnohere părea trecut pe linie moartă după transferul lui Adam Nemec, însă atacantul francez a revenit azi cu gol. Numărul 10 al ”câinilor” a marcat astăzi în partida din sferturile de finală ale Cupei Ligii dintre Astra și Dinamo, în minutul 13. Aceasta e prima reușită a lui Gnohere din ultimele trei luni. Pe 15 august vârful dinamovist marcase ultimul gol în victoria de pe teren propriu cu FC Voluntari, 3-1. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor