Oltenii sunt optimiști înaintea derby-ului cu Astra: "Putem să luăm cele trei puncte"""

Bogdan Vătăjelu a prefațat partida pe care CSU Craiova o va disputa duminică pe teren propriu contra campioanei en-titre, Astra. "Avem o partidă destul de grea. Chiar dacă la începutul campionatului nu a avut o evoluție bună, Astra a început să-și revină. A revenit și domnul Șumudică pe bancă și cred că asta i-a motivat mult mai mult. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor