FOTO Timișoara a marcat după un presupus henț al lui Novak! Grigoraș a protestat, dar fără rezultat

ACS Poli Timișoara a deschis scorul în minutul 16 prin Popovici în meciul de pe terenul celor de la Pandurii Târgu Jiu. Gorjenii în frunte cu Petre Grigoraș au cerut un henț la Novak la faza premergătoare golului, dar arbitrul Marius Avram a lăsat jocul să continue și atacantul bănățenilor a marcat dintr-o pasă a lui Străuț. (Vezi imagini în galeria foto de sus). ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor