Plecările în masă de la Pandurii nu se opresc! Eroul gorjenilor din meciul cu Timișoara anunță: "Zilele următoare sunt decisive"""

La Pandurii problemele financiare i-au făcut pe conducătorii gorjenilor să le diminueze fotbaliștilor salariile până la 1.000 de euro. Unii fotbaliști au acceptat, însă cei mai mulți n-au semnat noile înțelegeri. Pe picior de plecare e și Liviu Antal, care a marcat două goluri în egalul de azi dintre Pandurii și ACS Poli Timișoara, scor 2-2. "Mă bucur că am înscris în această seară. Avem luni agitate la Pandurii. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor