Sandu Boc: „Voiam să iau fetița și să ies în față mașinii lui Ceaușescu să-mi spună «Ce-am făcut, domnule? Pe cine am omorât?»"


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor