S-a semnat contractul pentru noul stadion Dinamo: „E ultimul care se construiește în București”. Când e gata

S-a semnat contractul pentru noul stadion Dinamo: „E ultimul care se construiește în București”. Când e gata

E gata! După ani de zile, urmează demolarea stadionului Dinamo și construirea noii arene. PE SCURT: Astăzi la Guvern, ministrul Cseke Atilla și prim-ministrul Marcel Ciolacu au semnat contractele de investiții „Complex Sportiv Corvinul 1921 Hunedoara” și „Noua Arenă multifuncțională C.S. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor