„Trebuie să rămânem rezervați” » Răzvan Zăvăleanu a reacționat după procesul câștigat de Dinamo cu Vasile Șiman: „Nu aș vrea să ne hazardăm”

„Trebuie să rămânem rezervați” » Răzvan Zăvăleanu a reacționat după procesul câștigat de Dinamo cu Vasile Șiman: „Nu aș vrea să ne hazardăm”

Răzvan Zăvăleanu, administratorul juridic al lui Dinamo, a vorbit despre ieșirea din insolvență a clubului, după procesul câștigat împotriva lui Vasile Șiman. Oficialul lui Dinamo a mărturisit că rămâne precaut în privința ieșirii clubului din insolvență, aspect care nu va fi deloc ușor. Zăvăleanu a reamintit că au existat foarte multe litigii în ultimii ani, pe care Dinamo a reușit să le câștige. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor