În ziua verdictului Dinamo - Șiman, GSP a discutat cu Ionuț Șerban, aflat într-o stare de sănătate precară: „Am făcut un nou transplant de celule stem”

În ziua verdictului Dinamo - Șiman, GSP a discutat cu Ionuț Șerban, aflat într-o stare de sănătate precară: „Am făcut un nou transplant de celule stem”

Ionuț Șerban, 29 de ani, fost mijlocaș la Dinamo, continuă tratamentul pentru problemele medicale cu care a fost depistat, aplazie medulară și sindrom mielodisplazic, și speră ca ultimele analize făcute să aducă vești bune. Astăzi, 16 aprilie, a venit verdictul definitiv în litigiul între Dinamo București și Vasile Șiman, fostul patron al Sportului Studențesc, un dosar care-l are la mijloc, fără voia lui, pe Ionuț Șerban. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor