Zi istorică la Dinamo! S-a semnat contractul pentru noul stadion: „ULTIMUL care se construiește în București”

Zi istorică la Dinamo! S-a semnat contractul pentru noul stadion: „ULTIMUL care se construiește în București”

E gata! După ani de zile, se apropie momentul culminant: demolarea stadionului Dinamo și construirea noii arene. Astăzi, la Guvern, s-a semnat contractul pentru noul stadion din Ștefan cel Mare. La acest eveniment au participat, printre alții, premierul României Marcel Ciolacu și ministrul Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației, Cseke Attila. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor