România - Belarus, „Chefi la cuțite” sau „Survivor România”? » Cum au stat audiențele în seara de marți

România - Belarus, „Chefi la cuțite” sau „Survivor România”? » Cum au stat audiențele în seara de marți

Meciul câștigat de România în fața Belarusului, scor 2-1, a fost lider de audiență în seara de marți, în intervalul orar 21:45 - 23:40. Prima TV a adunat 1.299.000 telespectatori.  Peste 27.000 de spectatori au fost prezenți în tribunele Arenei Naționale la victoria cu Belarus. Partida a trezit interes și în rândul telespectatorilor. Prima TV a fost lider de audiență marți seară, cu aproape 1,3 milioane de urmăritori. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor