Răsturnare de situație la Comisia de Apel! Clubul a scăpat de depunctare: „Decizie definitivă”

Răsturnare de situație la Comisia de Apel! Clubul a scăpat de depunctare: „Decizie definitivă”

Vicecampioana a câștigat la Comisia de Apel a FRH, care a anulat sancțiunile dictate de Comisia Centrală de Disiciplină Victoria uriașă obținută de CSM Constanța la Comisia de Apel a Federației Române de Handbal. Apelul depus de clubul constănțean a fost admis, iar toate sancțiunile dictate împotriva vicecampioanei României au fost anulate. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor