Torțe, fumigene și cântece: spectacol alb-roșu în fața hotelului, înainte de Hermannstadt - Dinamo

Torțe, fumigene și cântece: spectacol alb-roșu în fața hotelului, înainte de Hermannstadt - Dinamo

Înainte de meciul de campionat cu Hermannstadt, programat sâmbătă, ora 19:00, jucătorii lui Dinamo au fost îmbărbătați de suporterii deplasați la Sibiu, care au pus în scenă un spectacol vizual și acustic. Dinamoviștii au abordat cu mare speranță derby-ul cu FCSB, dar s-au văzut învinși de rivalii locali, scor 0-2. Pare că eșecul de runda precedentă nu a știrbit din susținerea suporterilor alb-roșii. +1 FOTO VIDEO. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor