Francezul căsătorit cu o româncă s-a mutat la București de la Paris și susține: „De asta îmi place mai mult în România”

Francezul căsătorit cu o româncă s-a mutat la București de la Paris și susține: „De asta îmi place mai mult în România”

Jugurtha Hamroun (35 de an), fostul jucător de la FCSB, s-a mutat în România. Invitat la GSP Live, francezul-algerian a explicat de ce a ales să locuiască în București, nu la Paris. Fostul mijlocaș dreapta de la FCSB și Oțelul s-a căsătorit cu o româncă și a fost cucerit de București, după anul petrecut în Capitală. A jucat pentru echipa roș-albastră în sezonul 2015-2016, apoi a plecat la Al Sadd, în Qatar, unde a fost coleg cu Xavi. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor