A încântat Giuleștiul la debut, acum i-a pus gând rău FCSB-ului: „Ne-am pregătit superbine, mergem la 3 puncte!”

A încântat Giuleștiul la debut, acum i-a pus gând rău FCSB-ului: „Ne-am pregătit superbine, mergem la 3 puncte!”

Alex Dobre a avut parte de un debut de vis în tricoul Rapidului. Pe 21 octombrie, mijlocașul dreapta a înscris o „dublă” contra Farului, în răsunătorul 5-0 pe care giuleștenii l-au administrat adversarilor. Acum, jucătorul ajuns în premieră în Superligă i-a pus gând rău următoarei rivale, campioana en-titre FCSB. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor