Iureș la interviu după CFR Cluj - Sepsi: „Am fost PENIBILI! E ireal așa ceva, nu ai voie”

Iureș la interviu după CFR Cluj - Sepsi: „Am fost PENIBILI! E ireal așa ceva, nu ai voie”

Denis Ciobotariu, fundașul central de la Sepsi, a avut un discurs extrem de dur după remiza cu CFR Cluj, scor 3-3. Ciobotariu, care a și marcat, a fost deranjat de faptul că Sepsi a ratat victoria, deși conducea cu 3-1 în minutul 85. Postolachi a reușit să marcheze de două ori, al doilea gol venind în prelungiri, iar CFR Cluj a scos un punct. Denis Ciobotariu, iureș la interviu după CFR Cluj - Sepsi „Sunt foarte supărat, ne-am bătut singuri. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor