Peluza Nord vs Tribuna a doua, din cauza lui Bancu: „Ne-a lasat un gust profund amar”

Peluza Nord vs Tribuna a doua, din cauza lui Bancu: „Ne-a lasat un gust profund amar”

Galeria Universității Craiova a publicat marți un comunicat în care condamnă atitudinea spectatorilor prezenți aseară în tribuna a doua a stadionului ”Ion Oblemenco”, la meciul cu Unirea Slobozia (3-0). Totul a plecat de la corul de fluierături care s-a abătut asupra lui Nicușor Bancu de la tribuna a doua, luni seară, în finalul meciului Universitatea Craiova - Unirea Slobozia (3-0). ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor