Fostul patron din Liga 1, în „război” deschis cu Dan Șucu: „Spuneţi-i asta şi puneţi-l să repete, să fiţi sigur că a reţinut!”

Fostul patron din Liga 1, în „război” deschis cu Dan Șucu: „Spuneţi-i asta şi puneţi-l să repete, să fiţi sigur că a reţinut!”

Marian Iancu, fostul patron de la Poli Timișoara, își continuă „războiul” personal cu Dan Șucu, acționarul majoritar de la Rapid. Iancu a lansat un nou atac la adresa lui Șucu, pe care îl acuză de vânzările de jucători, asta deși Rapid a cumpărat de 4,3 milioane de euro în perioada de transferuri din vară. Iancu susține că Șucu e principalul pericol de la Rapid, iar echipa din Giulești va ajunge să se bată pentru evitarea retrogradării. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor